phone

+48 798 346 706

mail

csm.wloclawek@gmail.com

place

Włocławek, ul. Cienista 14

Pon.-Pt. 9.00-18.00

Logo
call
Hamburger x

Korekcja zmarszczek – Włocławek

Zajmujemy się korekcją zmarszczek we Włocławku. Pacjentami naszej kliniki są zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Zagłębienia w skórze stanowią dla wielu osób wstydliwy problem estetyczny. Co istotne, zmarszczki mogą występować w każdym wieku – mowa tutaj więc nie tylko o tych, które są wynikiem starzenia się skóry, jak i o tych, które są spowodowane mimiką twarzy. W naszej klinice zajmiemy się korekcją obu rodzajów zmarszczek. W efekcie ich widoczność zostanie zminimalizowana lub całkowicie zredukowana. Wszystko zależy od ich głębokości oraz indywidualnych uwarunkowań pacjenta.

 

Szczegółowych informacji dotyczących zabiegu i planowanego efektu udzieli nasz specjalista po dokładnym zapoznaniu się ze zgłoszonym przez pacjenta problemem. Wykonaniem usługi zajmują lekarze medycyny estetycznej posiadający niezbędne uprawnienia i szeroką wiedzę. Dzięki temu wypełnianie zmarszczek przebiega sprawnie, bez komplikacji i daje widoczne efekty.

 

Czym jest botoks?

Botoks to preparat wstrzykiwany w celu wygładzenia zmarszczek. O botoksie mówi się w sposób potoczny, pełna nazwa tej substancji to toksyna botulinowa. Wytwarzana jest przez bakterie beztlenowe. Choć jest to neurotoksyna, podana w odpowiedniej ilości i we właściwy sposób nie jest szkodliwa dla zdrowia. Zapewnia za to widoczny, a przy tym trwały efekt wygładzenia cery. Wykazuje także działanie lecznicze, na przykład w przypadku napięć mięśniowych, takich jak bruksizm.

 

Kiedy warto zdecydować się na korekcję zmarszczek?

Przede wszystkim wtedy, gdy stanowi to dla Ciebie problem natury estetycznej. Może to bowiem wpłynąć na samoocenę, a tym samym ogólne samopoczucie. Jak wiadomo, wpływa ono na jakość naszego życia. Jeśli więc widok zmarszczek na Twojej twarzy sprawia, że czujesz przygnębienie, zapraszamy na zabieg ich wypełniania.

 

Wygładzanie zmarszczek przeprowadzane jest głównie w okolicach twarzy. To tam bowiem są one najbardziej widoczne, a tym samym odczuwalne przez pacjentów. Jedną z najczęstszych przyczyn wizyt w naszym gabinecie są tak zwane kurze łapki. Pojawiają się one w okolicy oczu – pod nimi oraz w zewnętrznych kącikach. Skóra w tych miejscach jest wyjątkowo delikatna, a co za tym idzie bardziej podatna na procesy starzenia. Szczególnie narażone na powstawanie kurzych łapek są osoby pogodne, które dużo się śmieją.

 

Do naszej kliniki możesz zgłosić się między innymi także wtedy, gdy borykasz się z problemem bruzd na czole. Zajmiemy się zarówno korekcją poziomych zmarszczek, jak i lwiej zmarszczki. Podejmujemy się również ostrzykiwania bruzd wokół ust. Mogą być to zmarszczki nad górną wargą, charakterystyczne szczególnie dla osób starszych, jak i te powodujące tak zwany uśmiech dziąsłowy. Oferujemy też botoks na bruzdy na brodzie, które potocznie nazywane są kamienną brodą.

 

Jak przebiega zabieg korekcji zmarszczek?

Zanim lekarz przystąpi do zabiegu korekcji zmarszczek, dokładnie ocenia problem, z którym zgłosił się pacjent i planuje miejsca podania preparatu. Następne kroki to dokładne oczyszczenie skóry i wstrzyknięcie botoksu w wybrane obszary za pomocą bardzo cienkiej igły. Ukłucie jest niemal nieodczuwalne przez pacjenta. Może pojawić się chwilowy, lekki dyskomfort, jednak nie jest to ból. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być delikatnie obrzęknięta czy zaczerwieniona.

 

Zapraszamy na zabieg wypełniania zmarszczek do naszej kliniki we Włocławku!

 

KOREKCJA ZMARSZCZEK MIMICZNYCH – BOTOX
Czoło, zmarszczki poziome – 600 zł
Kurze łapki – 500 zł
Lwia zmarszczka – 500 zł
Zmarszczki nad górną wargą – 500 zł
„Kamienna” broda – 500 zł
Uśmiech dziąsłowy – 500 zł
PAKIET: kurze łapki, lwie zmarszczki, zmarszczki horyzontalne – 1400 zł

phone

+48 798 346 706

mail

csm.wloclawek@gmail.com

place

Włocławek, ul. Cienista 14

Pon.-Pt. 9.00-18.00