phone

+48 798 346 706

mail

csm.wloclawek@gmail.com

place

Włocławek, ul. Cienista 14

Pon.-Pt. 9.00-18.00

Logo
call
Hamburger x

Peeling na twarz – Włocławek

Oferujemy wykonanie peelingu na twarz we Włocławku. W naszym gabinecie pracują prawdziwi specjaliści, czyli lekarze medycyny estetycznej. Dzięki temu mamy możliwość korzystania z profesjonalnych środków o wysokiej skuteczności, a nie kosmetyków przypominających te powszechnie dostępne w drogeriach. Peelingi można stosować zarówno samodzielnie, jak i jako przygotowanie do dalszych zabiegów w naszej klinice. Już na pierwszej wizycie, po ocenie stanu skóry, nasi specjaliści z pewnością doradzą, w jaki sposób warto o nią zadbać.

 

W jakim celu stosuje się peeling na twarz?

Peeling na twarz ma przede wszystkim na celu jej oczyszczenie, w tym usunięcie martwego naskórka. Choć cera ma naturalne zdolności regeneracyjne i regularnie złuszcza naskórek, procesy te mogą nie zachodzić w sposób prawidłowy. W takiej sytuacji skóra twarzy staje się pozbawiona blasku, szorstka, mogą pojawić się na niej suche skórki lub zaskórniki. Co więcej, regularne poddawanie twarzy peelingowi pozwala pozbyć się nadmiaru sebum. Jest to więc zabieg, który doskonale sprawdzi się nie tylko w przypadku cery suchej, ale i mieszanej czy tłustej. Peeling odblokowuje również pory, wygładzając tym samym fakturę skóry i poprawiając jej wygląd. Niewątpliwą zaletą tak głębokiego oczyszczania jest także to, że cera znacznie lepiej wchłania substancje odżywcze zawarte w kosmetykach pielęgnacyjnych. Z tego też względu przed rozpoczęciem innych zabiegów poleca się najpierw skorzystanie z peelingu. Efekty będą wtedy widoczne znacznie szybciej.

 

Czym jest PRX-T33 kwas TCA?

Peelingiem na twarz, który stosujemy w naszym salonie, jest PRX-T33 kwas TCA. Jest to preparat łączący w sobie trzy substancje. W składzie znajduje się kwas TCA, czyli kwas trójchlorooctowy, kwas kojowy oraz H2O2, czyli nadtlenek wodoru. Jeśli chodzi o zawartość procentową poszczególnych składników, wygląda to następująco – kwas TCA 33%, kwas kojowy 5%, nadtlenek wodoru 62%. PRX-T33 należy do grupy peelingów medycznych, a jego skuteczność została potwierdzona podczas badań trwających aż 10 lat! Preparat został stworzony przez dr Rossanę Castellana z Włoch. Dziś korzystają z niego profesjonalne salony na całym świecie.

 

Działanie PRX-T33

Istotą działania PRX-T33 jako peelingu do twarzy jest bezinwazyjna biorewitalizacja skóry. Stymuluje odnowę tkanki łącznej właściwej warstwy skóry. Jest to zabieg nie tylko nieinwazyjny, ale i bezpieczny. Kwas TCA intensywnie działa na skórę właściwą, natomiast na zewnętrznej warstwie skóry jest łagodzony przez nadtlenek wodoru. Dzięki temu po zabiegu nie występuje zaczerwienie, podrażnienie czy złuszczanie. Tego typu peeling na twarz z powodzeniem można wykonywać o każdej porze roku, nawet latem.

 

Jakie efekty przynosi zabieg z użyciem PRX-T33?

Peeling na twarz z użyciem PRX-T33 ma właściwości nie tylko oczyszczające, ale i głęboko rewitalizujące, dzięki czemu znajduje on szerokie zastosowanie. Doskonale sprawdza się w przypadku skóry z pierwszymi oznakami starzenia oraz dojrzałej – poprawia bowiem jej napięcie i niweluje zmarszczki. Jest to zabieg, który pozwoli zmniejszyć widoczność blizn zanikowych, powstałych na przykład na skutek trądziku czy choroby, takiej jak ospa wietrzna. Pomoże również w przypadku różnego rodzaju przebarwień.

 

Zapraszamy na peeling na twarz do naszego gabinetu we Włocławku!

 

PEELING NA TWARZ

PRX – T33 kwas TCA – 500 zł

phone

+48 798 346 706

mail

csm.wloclawek@gmail.com

place

Włocławek, ul. Cienista 14

Pon.-Pt. 9.00-18.00