phone

+48 798 346 706

mail

csm.wloclawek@gmail.com

place

Włocławek, ul. Cienista 14

Pon.-Pt. 9.00-18.00

Logo
call
Hamburger x

O nas

W Centrum Stomatologii Michelin najważniejszy jest pacjent! Charakteryzujemy się indywidualnym, dokładnym i starannym podejściem do leczenia. Proponujemy kompleksową opiekę z zakresu stomatologii oraz medycyny estetycznej, stosując wysokiej klasy urządzenia i materiały. Wykonujemy Nasze usługi z niezwykłą starannością i rzetelnością. Zdrowy, naturalny i piękny uśmiech oraz zadbana i promienna skóra twarzy jest wizytówką każdego człowieka. W naszym centrum staramy się traktować pacjenta holistycznie, aby leczenie przebiegało przewidywalnie oraz bezboleśnie, a efekty utrzymywały się latami. Wierzymy, że nasza sumienna praca połączona z troską o pacjenta to nowa jakość w stomatologii i medycynie estetycznej.

Personel

Karolina

Karolina Szatkowska

Lekarz Dentysta

Czytaj więcej


Lekarz rezydent w CSK Instytucie Stomatologii w Łodzi.

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej- absolwentka studiów podyplomowych na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Lekarz rezydent w Regionalnym Centrum Stomatologii w Toruniu. Założycielka Centrum Stomatologii Michelin.

Pani Doktor ciągle podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach z zakresu stomatologii i medycyny estetycznej oraz w toku szkolenia specjalizacyjnego z Protetyki Stomatologicznej, aby jak najlepiej pomagać swoim pacjentom.

Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, protetyce oraz w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej m.in. z użyciem toksyny botulinowej, osocza bogatopłytkowego i fibryny oraz kwasu hialuronowego.

Damian Chybicki

Lekarz Dentysta

Czytaj więcej


Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od początku swojej drogi zawodowej związany z Zakładem i Poradnią Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie obejmuje stanowisko nauczyciela akademickiego oraz podnosi swoje kwalifikacje jako doktorant i specjalizant. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii  Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej,  autor licznych publikacji naukowych. Wykonuje zabiegi z zakresu ambulatoryjnej chirurgii stomatologicznej oraz w trybie chirurgii jednego dnia.

Kamila

Kamila Wiśniewska

Lekarz Dentysta

Czytaj więcej


Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi oraz stypendystka programu Erasmus na Universita degli studi di Milano. Pani Doktor swoje doświadczenie zdobywała również w Mediolanie w klinice ASST Santi Paolo e Carlo – Clinica Odontoiatrica. Obecnie posiada dwa prawa wykonywania zawodu- w Polsce i we Włoszech.

Doktor jest prawdziwą pasjonatką swojej pracy. W Naszym Centrum zajmuje się głównie leczeniem endodontycznym pod mikroskopem. Leczenie przeprowadza w komfortowych dla pacjentów warunkach, w znieczuleniu, z zastosowaniem nowoczesnych, sprawdzonych i przewidywalnych metod leczenia kanałowego.

Pani Doktor stale podnosi swoje kwalifikacje śledząc najnowszą literaturę w dziedzinie endodoncji oraz uczęszczając na liczne szkolenia. Oprócz czystej merytoryki Panią Doktor wyróżnia także spokój podczas pracy oraz wysoka empatia do jej pacjentów.

Ewelina

Ewelina Kopycińska

Lekarz Dentysta

Czytaj więcej


Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. W Centrum Stomatologii Michelin zajmuje się nowoczesną stomatologią zachowawczą pracując w powiększeniu z mikroskopem.

Pani Doktor regularnie uczestniczy w licznych szkoleniach i kursach, poszerzając swoją wiedzę i umiejętności z zakresu stomatologii zachowawczej i medycyny estetycznej.

Dla Doktor, jak sama mówi, najważniejszy jest komfort pacjenta podczas wizyty oraz jego zadowolenie po ukończonym leczeniu.

Monika-Jaroszewska

Monika Jaroszewska

Lekarz dentysta

Czytaj więcej

Doktor ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, a swoją wiedzę ciągle poszerza na licznych kursach.


Doktor w Naszym Centrum z ogromną pasją i zaangażowaniem zajmuje się leczeniem dzieci, endodoncją mikroskopową oraz leczeniem biologicznym miazgi.


Leczenie biologiczne miazgi stanowi jedno z głównych zainteresowań Doktor, które z powodzeniem stosuje u swoich pacjentów, co niejednokrotnie pozwala na uniknięcie leczenia kanałowego lub ekstrakcji zębów objętych głęboką próchnicą zarówno u dzieci jak i dorosłych.


Leczenie kanałowe odbywa się z użyciem mikroskopu, co umożliwia precyzyjne działanie w trudno dostępnych obszarach.


Doktor Monika z dużym entuzjazmem podejmuje się leczenia dzieci! W gabinecie potrafi stworzyć atmosferę zaufania i komfortu dla najmłodszych pacjentów. W swojej praktyce stawia na empatię, delikatność i twórcze podejście, aby zapewnić dzieciom pozytywne i przyjemne doświadczenia stomatologiczne.

Maciej Figzał

Maciej Figzał

Lekarz Dentysta

Czytaj więcej


Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego w Łodzi.


W Centrum Stomatologii Michelin zajmuje się nowoczesną stomatologią zachowawczą. Uczestnicząc w szkoleniach i kursach Pan Doktor doskonali swoje umiejętności oraz stawia na ciągły rozwój. Doktor Maciej zwraca dużą uwagę na dobrą komunikację z pacjentem oraz ścisłą współpracę lekarz- pacjent podczas całego procesu leczenia.

Ada Barankiewicz

Ada Barankiewcz

Lekarz Dentysta

Czytaj więcej


W Centrum Stomatologii Michelin zajmuje się leczeniem kanałowym, zawsze wykonując zabiegi w powiększeniu mikroskopu.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w łodzi, aktualnie związana z uczelnią jako nauczyciel akademicki w Zakładzie Endodoncji. Autorka publikacji naukowych w czasopismach polskich i zagranicznych.


Pani Doktor stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach m.in.:

  • – HeroEndo- kurs leczenia najtrudniejszych przypadków
  • – Chwyć Endodoncję za rogi- kurs II stopnia
  • – Odbudowy po Endo
  • – EndoSapiens 2023
  • – Fundamenty Nowoczesnej Stomatologii Zachowawczej

W swojej pracy stawia na dokładność i komunikację, tak aby pacjent czuł się komfortowo w gabinecie.

Paulina Cieciórska

Lekarz Dentysta

Czytaj więcejmgr Małgorzata Szatkowska

Manager/ Kierownik rejestracji

Założycielka Centrum Stomatologii Michelin. Odpowiada za organizację pracy całego personelu oraz troszczy się o komfort pacjentów.

Jakub Pomichowski

Higienista

Absolwent Uniwersytetu Katolickiego Najświętszego Serca (Università Cattolica del Sacro Cuore) w Rzymie, gdzie ukończył studia licencjackie na kierunku Higienistyka Stomatologiczna. Praktykował w wielu oddziałach kliniki stomatologicznej w szpitalu A.Gemelli w Rzymie. Swoją wiedzę wciąż poszerza poprzez udział w szkoleniach z zakresu higienistki, profilaktyki i periodontologii, w Polsce oraz za granicą.

Aneta Księżak

Asystentka stomatologiczna \ Higienistka

Katarzyna Jarmusz

Asystentka stomatologiczna

Julia Bąkała

Julia Bąkała

Asystentka stomatologiczna

phone

+48 798 346 706

mail

csm.wloclawek@gmail.com

place

Włocławek, ul. Cienista 14

Pon.-Pt. 9.00-18.00