phone

+48 798 346 706

mail

csm.wloclawek@gmail.com

place

Włocławek, ul. Cienista 14

Pon.-Pt. 9.00-18.00

Logo
call
Hamburger x

O nas

W Centrum Stomatologii Michelin najważniejszy jest pacjent! Charakteryzujemy się indywidualnym, dokładnym i starannym podejściem do leczenia. Proponujemy kompleksową opiekę z zakresu stomatologii oraz medycyny estetycznej, stosując wysokiej klasy urządzenia i materiały. Wykonujemy Nasze usługi z niezwykłą starannością i rzetelnością. Zdrowy, naturalny i piękny uśmiech oraz zadbana i promienna skóra twarzy jest wizytówką każdego człowieka. W naszym centrum staramy się traktować pacjenta holistycznie, aby leczenie przebiegało przewidywalnie oraz bezboleśnie, a efekty utrzymywały się latami. Wierzymy, że nasza sumienna praca połączona z troską o pacjenta to nowa jakość w stomatologii i medycynie estetycznej.

Personel

Karolina Szatkowska

Lekarz Dentysta

Czytaj więcej


Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej- absolwentka studiów podyplomowych na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Lekarz rezydent w Regionalnym Centrum Stomatologii w Toruniu. Założycielka Centrum Stomatologii Michelin.

Pani Doktor ciągle podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach z zakresu stomatologii i medycyny estetycznej oraz w toku szkolenia specjalizacyjnego z Protetyki Stomatologicznej, aby jak najlepiej pomagać swoim pacjentom.

Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, protetyce oraz w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej m.in. z użyciem toksyny botulinowej, osocza bogatopłytkowego i fibryny oraz kwasu hialuronowego.

Damian Chybicki

Lekarz Dentysta

Czytaj więcej


Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od początku swojej drogi zawodowej związany z Zakładem i Poradnią Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie obejmuje stanowisko nauczyciela akademickiego oraz podnosi swoje kwalifikacje jako doktorant i specjalizant. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii  Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej,  autor licznych publikacji naukowych. Wykonuje zabiegi z zakresu ambulatoryjnej chirurgii stomatologicznej oraz w trybie chirurgii jednego dnia.

Ewelina Kopycińska

Lekarz Dentysta

Czytaj więcej


Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. W Centrum Stomatologii Michelin zajmuje się nowoczesną stomatologią zachowawczą pracując w powiększeniu z mikroskopem.

Pani Doktor regularnie uczestniczy w licznych szkoleniach i kursach, poszerzając swoją wiedzę i umiejętności z zakresu stomatologii zachowawczej i medycyny estetycznej.

Dla Doktor, jak sama mówi, najważniejszy jest komfort pacjenta podczas wizyty oraz jego zadowolenie po ukończonym leczeniu.

Kamila Wiśniewska

Lekarz Dentysta

Czytaj więcej


Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi oraz stypendystka programu Erasmus na Universita degli studi di Milano. Pani Doktor swoje doświadczenie zdobywała również w Mediolanie w klinice ASST Santi Paolo e Carlo – Clinica Odontoiatrica. Obecnie posiada dwa prawa wykonywania zawodu- w Polsce i we Włoszech.

Doktor jest prawdziwą pasjonatką swojej pracy. W Naszym Centrum zajmuje się głównie leczeniem endodontycznym pod mikroskopem. Leczenie przeprowadza w komfortowych dla pacjentów warunkach, w znieczuleniu, z zastosowaniem nowoczesnych, sprawdzonych i przewidywalnych metod leczenia kanałowego.

Pani Doktor stale podnosi swoje kwalifikacje śledząc najnowszą literaturę w dziedzinie endodoncji oraz uczęszczając na liczne szkolenia. Oprócz czystej merytoryki Panią Doktor wyróżnia także spokój podczas pracy oraz wysoka empatia do jej pacjentów.

mgr Małgorzata Szatkowska

Manager/ Kierownik rejestracji

Założycielka Centrum Stomatologii Michelin. Odpowiada za organizację pracy całego personelu oraz troszczy się o komfort pacjentów.

Jakub Pomichowski

Higienista

Absolwent Uniwersytetu Katolickiego Najświętszego Serca (Università Cattolica del Sacro Cuore) w Rzymie, gdzie ukończył studia licencjackie na kierunku Higienistyka Stomatologiczna. Praktykował w wielu oddziałach kliniki stomatologicznej w szpitalu A.Gemelli w Rzymie. Swoją wiedzę wciąż poszerza poprzez udział w szkoleniach z zakresu higienistki, profilaktyki i periodontologii, w Polsce oraz za granicą.

Aneta Księżak

Asystentka stomatologiczna \ Higienistka

Marika Fijałkowska

Asystentka stomatologiczna

phone

+48 798 346 706

mail

csm.wloclawek@gmail.com

place

Włocławek, ul. Cienista 14

Pon.-Pt. 9.00-18.00