phone

+48 798 346 706

mail

csm.wloclawek@gmail.com

place

Włocławek, ul. Cienista 14

Pon.-Pt. 9.00-18.00

Logo
call
Hamburger x

Wybielanie zębów – Włocławek

W naszym gabinecie we Włocławku zajmujemy się wybielaniem zębów. Wiemy, że pacjentom zależy nie tylko na zdrowym, ale i pięknym, lśniącym, białym uśmiechu. Taki efekt jest możliwy do osiągnięcia za pomocą specjalistycznego, a przy tym bezpiecznego systemu wybielania, który oferujemy w naszej klinice.

 

Wybielanie nakładkowe

 

Oferujemy wybielanie nakładkowe, które stopniowo rozjaśnia zęby, a przy tym nie niszczy szkliwa. Efekty widać już po pierwszym użyciu, choć na pożądane rezultaty trzeba poczekać zwykle około dwóch tygodni. Oczywiście jest to zależne od wyjściowego koloru szkliwa, indywidualnych uwarunkowań pacjenta oraz oczekiwanego efektu. W klinice przygotowujemy specjalne nakładki dopasowane do kształtu łuków zębowych pacjenta. Dalszy etap wybielania przeprowadzany jest w domowym zaciszu. Wystarczy wypełnić nakładki otrzymanym od nas żelem, a następnie umieścić je na zębach. Oczywiście lekarz udzieli szczegółowych instrukcji podczas wizyty i odpowie na ewentualne pytania, aby rozwiać wątpliwości. Dzięki temu cały proces przebiegnie bez komplikacji.

 

Wybielanie zęba po leczeniu endodontycznym

 

Oferujemy również wybielanie zębów po leczeniu endodontycznym. Zęby leczone kanałowo są zębami martwymi, przez co ich naturalny kolor może ulec zmianie. Stają się one zwykle ciemniejsze od pozostałych, zdrowych zębów. Jest to szczególnie uciążliwe, jeśli dotyczy przednich, widocznych przy uśmiechu zębów.

 

Zapraszamy na wybielanie zębów do naszego gabinetu we Włocławku!

 

Wybielanie nakładkowe – 850 zł

phone

+48 798 346 706

mail

csm.wloclawek@gmail.com

place

Włocławek, ul. Cienista 14

Pon.-Pt. 9.00-18.00