phone

+48 798 346 706

mail

csm.wloclawek@gmail.com

place

Włocławek, ul. Cienista 14

Pon.-Pt. 9.00-18.00

Logo
call
Hamburger x

Stomatolog dziecięcy ­­– Włocławek

Nasz gabinet stomatologiczny we Włocławku otwarty jest nie tylko dla dorosłych, ale i dzieci. W klinice dentystycznej Michelin przyjmuje doświadczony stomatolog dziecięcy, który kompleksowo dba o zdrowie jamy ustnej każdego Pacjenta przed ukończeniem 18. roku życia. W ramach stomatologii dziecięcej świadczymy usługi w zakresie m.in. leczenia zębów mlecznych, higienizacji jamy ustnej oraz chirurgicznej plastyki wędzidełka. Włocławskie Centrum Stomatologii oferuje również wizyty adaptacyjne maluchów z rodzicami.

Kiedy zabrać dziecko na pierwszą kontrolę dentystyczną?

Pierwsza wizyta u stomatologa dziecięcego powinna się odbyć jeszcze przed ukończeniem 1. roku życia dziecka. Zaleca się, by pójść z maluchem do dentysty dziecięcego tuż po pojawieniu się pierwszego ząbka. Podczas takiej kontroli specjalista z naszego gabinetu dentystycznego oceni prawidłowość procesu ząbkowania, a także doradzi rodzicom w kwestii codziennej higieny jamy ustnej niemowlaka.

Jaki powinien być dobry dentysta dziecięcy?

Znalezienie dobrego dentysty dziecięcego to nie lada wyzwanie. Taki specjalista poza wiedzą i doświadczeniem musi wyróżniać się przyjaznym podejściem do dzieci. Ważne jest to, aby stomatolog potrafił stworzyć przyjacielską, pozbawioną stresu atmosferę w gabinecie. Właśnie na takich specjalistów mogą liczyć najmłodsi Pacjenci kliniki stomatologicznej Michelin. Nasi dentyści doskonale wiedzą, jak nawiązać kontakt z dziećmi, by te chętnie współpracowały. Każda wizyta w naszej przychodni udowadnia najmłodszym, że kontrola dentystyczna to nie powód do stresu, ale ważny element profilaktyki jamy ustnej.

Lakierowanie – 150 zł
Lakowanie – 150 zł
Poszerzone lakowanie – 250 zł
Impregnacja – 100 zł / ząb
Wypełnienie stałe w zębie mlecznym – 150-300 zł
Pokrycie bezpośrednie w zębach mlecznych – 150 zł + koszt wypełnienia
Amputacja w zębach mlecznych – 300-350 zł
Pokrycie bezpośrednie w zębach stałych – 150 zł + koszt wypełnienia
Amputacja przyżyciowa w zębach stałych niedojrzałych – 400 zł
Apeksyfikacja – 400 zł
Leczenie kanałowe w zębach mlecznych – 300-400 zł + koszt wypełnienia

phone

+48 798 346 706

mail

csm.wloclawek@gmail.com

place

Włocławek, ul. Cienista 14

Pon.-Pt. 9.00-18.00