phone

+48 798 346 706

mail

csm.wloclawek@gmail.com

place

Włocławek, ul. Cienista 14

Pon.-Pt. 9.00-18.00

Logo
call
Hamburger x

Implanty zębów i korony zębowe – Włocławek

W naszej klinice we Włocławku zajmujemy się też wszczepianiem implantów zębów oraz wykonywaniem koron zębowych. Są to rozwiązania ściśle ze sobą połączone. Implant zastępuje korzeń zęba, a korona stanowi odbudowę górnej części, do złudzenia przypominając naturalny, utracony ząb. Implantoprotetyka ma zastosowanie zarówno w przypadku pojedynczych, jak i mnogich braków zębowych.

 

Czym są implanty zębów?

 

Implanty zębów mają za zadanie zastąpić naturalny korzeń zęba. Są to niewielkie śrubki, najczęściej wykonane z tytanu, który zapewnia odpowiednią trwałość, a przy tym nie powoduje reakcji uczuleniowych. Implant umieszcza się w kości pacjenta. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu jest całkowicie bezbolesny.

 

Czym są korony zębowe?

 

Korony zębowe są stałym uzupełnieniem protetycznym. Oznacza to, że ich samodzielne zdjęcie jest niemożliwe, w przeciwieństwie do protez ruchomych. Korony mogą być mocowane na dwa sposoby – do naturalnych zębów pacjenta lub do wszczepionego wcześniej implantu. Wykonane są w taki sposób, aby wyglądały jak naturalny ząb pacjenta. Są odpowiednio dobrane pod względem kolorystycznym oraz budowy.

 

Dla kogo implanty zębów oraz korony zębowe?

 

Implanty zębów w połączeniu z koronami zębowymi to rozwiązanie dla wszystkich osób, które borykają się z brakiem uzębienia. Pozwalają odzyskać zdrowy, piękny uśmiech. Same korony mogą być również wykorzystane do poprawy wyglądu naturalnych zębów pacjenta, na przykład startych w wyniku bruksizmu.

 

Zapraszamy na wizytę w naszym gabinecie we Włocławku w celu dobrania odpowiednich implantów oraz koron!

 

Wprowadzenie implantu – 3000 zł
Korona pełnoceramiczna na implancie – 3000 zł
Duże prace na implantach wyceniane są indywidualnie

phone

+48 798 346 706

mail

csm.wloclawek@gmail.com

place

Włocławek, ul. Cienista 14

Pon.-Pt. 9.00-18.00