phone

+48 798 346 706

mail

csm.wloclawek@gmail.com

place

Włocławek, ul. Cienista 14

Pon.-Pt. 9.00-18.00

Logo
call
Hamburger x

Stomatolog – Włocławek

Zapraszamy na wizytę u naszych stomatologów we Włocławku. Wszyscy nasi lekarze wyróżniają się nie tylko doświadczeniem. Są przede wszystkim pasjonatami, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, a w swoją pracę wkładają całe swoje serca. Dzięki temu możemy zaoferować nie tylko leczenie na tak wysokim poziomie, z użyciem najnowszych, skutecznych metod, ale i niezwykle życzliwą, empatyczną obsługę. To sprawia, że nasi pacjenci czują, że trafili w dobre ręce już od pierwszej wizyty w naszym gabinecie. Wszyscy nasi stomatolodzy przyjmują prywatnie. Nie świadczymy usług w ramach NFZ.

Jakie zabiegi wykonują nasi stomatolodzy?

Oferujemy szeroki wybór zabiegów – w naszej klinice zadbasz o zdrowie i wygląd zębów w holistyczny sposób. Zajmujemy się między innymi stomatologią zachowawczą. Jest to podstawowa usługa, obejmująca przede wszystkim regularne przeglądy uzębienia, jak i wypełnianie zębów.

W przypadku, gdy zajęta została miazga zęba, leczeniem zajmie się stomatolog endodonta. Jeśli z jakiegoś względu zęba nie da się uratować, konieczne będzie jego usunięcie. Pracujący u nas chirurdzy podejmują się usuwania zarówno zębów wyrośniętych, jak i zatrzymanych, najczęściej ósemek.

Zajmujemy się także protetyką – dzięki odbudowie i rekonstrukcji zębów, sprawiamy, że nasi pacjenci znów chcą się uśmiechać i odzyskują dawną pewność siebie.

Szczegółowy wykaz zabiegów, których podejmują się nasi stomatolodzy, znajdziesz poniżej.

Zapraszamy do naszej kliniki we Włocławku!

phone

+48 798 346 706

mail

csm.wloclawek@gmail.com

place

Włocławek, ul. Cienista 14

Pon.-Pt. 9.00-18.00