phone

+48 798 346 706

mail

csm.wloclawek@gmail.com

place

Włocławek, ul. Cienista 14

Pon.-Pt. 9.00-18.00

Logo
call
Hamburger x

Profilaktyka i higiena – Włocławek

W naszym gabinecie we Włocławku świadczymy też usługi z zakresu profilaktyki i higieny zębów. Mają one kluczowe znaczenie dla utrzymania zdrowej jamy ustnej. Regularne wykonywanie zabiegów pozwala na zapobieganie rozwojowi niektórych chorób, a także szybsze wykrycie ewentualnych zmian, które mogą być niewidoczne na przykład pod kamieniem nazębnym.

 

Pakiet higienizacyjny

 

Pakiet higienizacyjny to kompleksowy zabieg pozwalający na oczyszczenie oraz wzmocnienie zębów. Obejmuje skaling, piaskowanie, polerowanie oraz fluoryzację. Skaling polega na usunięciu kamienia, zarówno naddziąsłowego, jak i poddziąsłowego. Piaskownie z kolei wzmacnia efekt skalingu, a dodatkowo usuwa osady z kawy, herbaty, delikatne przebarwienia oraz wygładza powierzchnię zębów. Polerowanie oczyszcza zęby z ewentualnych pozostałych zanieczyszczeń, nalotów i osadów. Sprawia, że uzębienie odzyskuje blask. Ostatnim etapem jest fluoryzacja, która ma za zadanie wzmocnienie szkliwa.

 

Icon – infiltracja próchnicy

 

Oferujemy też przeprowadzenie zabiegu infiltracji próchnicy przy zastosowaniu preparatu Icon. Pozwala on na zatrzymanie rozwoju próchnicy na jej wczesnym etapie, a tym samym zapewnienie zębom estetycznego wyglądu oraz zdrowej struktury. Zabiegi z użyciem Icon skutecznie wzmacniają szkliwo i pozwalają odwlec w czasie leczenie wymagające zastosowania wypełnień.

 

Zapraszamy do skorzystania z zabiegów profilaktycznych i higienizacyjnych w naszym gabinecie we Włocławku!

 

Pakiet higienizacyjny (skaling + polerowanie + piaskowanie + fluoryzacja) – 350 zł
Usunięcie kamienia nazębnego + polerowanie – 200 zł
Lakowanie – 100 zł
Icon – infiltracja – 400 zł

phone

+48 798 346 706

mail

csm.wloclawek@gmail.com

place

Włocławek, ul. Cienista 14

Pon.-Pt. 9.00-18.00