phone

+48 798 346 706

mail

csm.wloclawek@gmail.com

place

Włocławek, ul. Cienista 14

Pon.-Pt. 9.00-18.00

Logo
call
Hamburger x

Mezoterapia igłowa – Włocławek

Zapraszamy na zabieg mezoterapii igłowej we Włocławku. Wykonują go lekarze medycyny estetycznej, którzy mają niezbędną wiedzę, bogate doświadczenie i ogromną pasję do tego, co robią. Dzięki temu mezoterapia przeprowadzana w naszym gabinecie przynosi widoczne efekty, utrzymujące się przez długi czas. Potwierdzeniem skuteczności naszych zabiegów są przede wszystkim opinie zadowolonych klientów naszej kliniki.

 

Czym jest mezoterapia igłowa?

Mezoterapia igłowa to zabieg polegający na przeprowadzeniu iniekcji śródskórnej. Jego celem jest zaaplikowanie substancji czynnych do skóry właściwej. Podczas mezoterapii wykorzystuje się przede wszystkim kwas hialuronowy. Lekarz może przygotować także mieszanki z użyciem innych substancji odżywczych, takich jak witaminy, mikroelementy, aminokwasy. Nasi specjaliści dobierają składniki do indywidualnych potrzeb pacjenta oraz obszaru, który będzie poddawany iniekcji. Spersonalizowane podejście pozwala na szybką poprawę kondycji skóry.

 

Kiedy stosuje się mezoterapię igłową?

Mezoterapia igłowa ma bardzo szerokie zastosowanie. Jednym z najczęstszych problemów, z którymi zgłaszają się nasi pacjenci, jest sucha skóra, która utraciła swój blask, a jej koloryt stał się ziemisty. Zabiegi pozwalają głęboko ją nawilżyć i przyspieszyć procesy regeneracji.

 

Mezoterapia wykorzystywana jest też w walce z oznakami starzenia. Doskonale wpływa na wiotką, pozbawioną elastyczności cerę. Nie działa ona na zasadzie wypełniania zmarszczek, ale pozwala zmniejszyć widoczność niewielkich zagłębień oraz przywrócić skórze odpowiednie napięcie i zarysować owal twarzy.

 

Korzystają z niej również pacjenci borykający się z cellulitem czy rozstępami. Dzięki mezoterapii możliwe jest znaczne zmniejszenie ich widoczności, dogłębne odżywienie skóry, a tym samym przywrócenie jej zdrowego wyglądu i jędrności.

 

Zabiegi te można wykorzystywać nie tylko w pielęgnacji twarzy i ciała, ale także skóry głowy. Mezoterapia igłowa to doskonałe narzędzie w walce z wypadaniem włosów. Stymuluje cebulki do wzrostu, dzięki czemu wpływa na zagęszczenie fryzury.

 

Jak przebiega zabieg mezoterapii igłowej?

Wielu pacjentów obawia się wystąpienia dolegliwości bólowych podczas mezoterapii igłowej. Zupełnie niepotrzebnie – zabieg jest przeprowadzany po uprzednim znieczuleniu danego obszaru za pomocą specjalnego kremu. Nakłada się go około 30-60 minut przed przystąpieniem do nakłuwania. Iniekcje wykonywane są za pomocą strzykawki oraz igły lub specjalnego pistoletu. W jednym i drugim przypadku igła jest bardzo cienka, co dodatkowo minimalizuje możliwość wystąpienia nieprzyjemnych odczuć. W zależności od miejsca poddawanego zabiegowi czas jego trwania może wynosić od 15 do 60 minut.

 

Istotne kwestie pozabiegowe

Po zabiegu mezoterapii igłowej mogą wystąpić delikatne zaczerwienienia, obrzęk w miejscu wkłuć czy niewielkie siniaki. Wszystkie te objawy są całkowicie normalną reakcją skóry i ustępują samoistnie w ciągu kilku dni od wykonania zabiegu. Należy pamiętać, że dla pełnej skuteczności terapii niezbędna jest seria zabiegów. Ich liczba jest ustalana indywidualnie, w zależności od potrzeb pacjenta. Zabiegi przeprowadza się najczęściej w odstępach od jednego do czterech tygodni. Czas na rekonwalescencję również zostanie ustalony ze specjalistą.

 

Zapraszamy do skorzystania z zabiegów mezoterapii igłowej we Włocławku!

MEZOTERAPIA IGŁOWA
Twarz – 550-900 zł
Szyja – 300-400 zł
Dekolt – 300-500 zł
Grzbiety dłoni – 300 zł
Twarz + szyja – 700-900 zł
Twarz + szyja + dekolt – 850-1000 zł
Skóra głowy (stymulacja wzrostu włosów) – 500-700 zł
Okolice oczu – 300-500 zł

phone

+48 798 346 706

mail

csm.wloclawek@gmail.com

place

Włocławek, ul. Cienista 14

Pon.-Pt. 9.00-18.00