phone

+48 798 346 706

mail

csm.wloclawek@gmail.com

place

Włocławek, ul. Cienista 14

Pon.-Pt. 9.00-18.00

Logo
call
Hamburger x

Damian Chybicki

Lekarz dentysta Damian Chybicki to absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od początku swojej drogi zawodowej związany jest z Zakładem i Poradnią Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie obejmuje stanowisko nauczyciela akademickiego oraz podnosi swoje kwalifikacje jako doktorant i rezydent. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej, autorem licznych publikacji naukowych. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii stomatologicznej. W naszym Centrum Doktor zajmuje się m.in.:
• ekstrakcją zębów – również tych zatrzymanych oraz problematycznych ósemek;
• zabiegami na tkankach miękkich (usuwanie zmian, plastyka wędzidełka);
• leczeniem za pomocą implantów zębowych.Czym zajmuje się chirurg stomatolog?


W naszym gabinecie mogą Państwo liczyć na profesjonalną pomoc chirurga stomatologa. Oprócz wyżej wymienionych, zakres działań stomatologa obejmuje również przeszczepy kości, podnoszenie dna zatoki szczękowej, czy resekcję wierzchołków korzeni zębów. Nie da się ukryć, że najczęstszym zabiegiem jest usuwanie ósemek. Doświadczony chirurg stomatolog jest w stanie bez problemu poradzić sobie w sytuacji częściowego lub całkowitego zatrzymania tzw. zęba mądrości.


Zatem główne obszary pracy chirurga stomatologiczna to ekstrakcja zębów oraz chirurgia odtwórcza utraconych tkanek miękkich i kostnych. Jeśli szukają Państwa doświadczonego lekarza, zachęcamy do kontaktu z naszym centrum i umówienia wizyty u doktora Damiana Chybickiego.

phone

+48 798 346 706

mail

csm.wloclawek@gmail.com

place

Włocławek, ul. Cienista 14

Pon.-Pt. 9.00-18.00