phone

+48 798 346 706

mail

csm.wloclawek@gmail.com

place

Włocławek, ul. Cienista 14

Pon.-Pt. 9.00-18.00

Logo
call
Hamburger x

Konsultacja – Włocławek

Zapraszamy na konsultację do naszej kliniki we Włocławku. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że pacjenci nie zawsze wiedzą, do jakiego specjalisty się umówić. W takim przypadku wstępna wizyta, podczas której lekarz wnikliwie zbada jamę ustną, będzie najlepszym rozwiązaniem. Pozwoli ona na ocenę stanu uzębienia, dziąseł, sąsiadujących tkanek oraz ustalenie przyczyny problemu. Podczas konsultacji zostanie również ustalony plan dalszego leczenia. Jeśli zajdzie taka konieczność, pacjent zostanie skierowany na RTG zęba lub zębów. Pracowania radiologii znajduje się bezpośrednio w naszej klinice, dzięki czemu sprawnie przeprowadzimy dodatkowe badanie.

 

Przychodząc do nas na konsultację, możesz mieć pewność, że zdrowie Twoich zębów jest we właściwych rękach. Pracują u nas specjaliści z różnych dziedzin stomatologii, dzięki czemu możemy zaoferować kompleksowe leczenie. Z nami z pewnością odzyskasz piękny uśmiech!

 

Konsultacja to także świetny wybór w przypadku osób, które boją się wizyt u dentysty. Nasi lekarze podchodzą do pacjentów życzliwie i z dużą empatią. W razie potrzeby dysponujemy skutecznymi znieczuleniami. Gwarantujemy, że już po wstępnej wizycie w naszym gabinecie obawy odejdą w zapomnienie.

 

Zapraszamy na konsultację w naszej klinice we Włocławku!

 

Konsultacja stomatologiczna – 200 zł
Wystawienie zaświadczenia do zabiegu lub operacji – 100 zł
Badanie lekarskie okresowe – 150 zł

phone

+48 798 346 706

mail

csm.wloclawek@gmail.com

place

Włocławek, ul. Cienista 14

Pon.-Pt. 9.00-18.00